Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

* Ayakkabıyı satın alırken mutlaka her iki tekini de denenmelidir. Ayağa tam uyum sağlayan numara alınmalıdır. Büyük ve küçük numaralı ayakkabı giymek, hem ayak sağlığı açısından sakıncalıdır hem de ayakkabının kısa sürede deforme olmasına neden olur.
 
* Ayakkabınızı yapısına uygun şekilde kullanınız. Üretim amacına aykırı kullanımlar ürünün ömrünü kısaltır ve çabuk yıpranmasına neden olur.
 
* Ayak anatomisine ve kullanım sıklığına deride kırışıklıklar oluşabilir. Ayakkabınızı formuna uygun bir kalıpta saklamak periyodik olarak kaliteli boya ve cila ile bakımını yapmak ayakkabının ömrünü uzatacaktır.
 
* Doğal deri gözenekli bir malzemedir ve üzerinde "SU GEÇİRMEZ" ibaresi olmayan deri ürünler su ile temas ettiğinde suyu çekebilir. Özellikle üst kısmı el dikişi olan ayakkabıların yağmurlu havalarda kullanımından kaçınılmalıdır. 
 
* Kösele tabanlı, süet ve nubuk ayakkabılar yağışlı havalarda giyilmemeli, lastik veya kauçuk tabanlı ayakkabılar tercih edilmelidir. 
 
* Yağmur, çamur vb. nedenlerle kirlenmiş ayakkabılar nemli bir bez ile temizleyip korunmalı ve kaliteli bir boya/cila kullanılarak saklanmalıdır.
 
* Islak ve nemli ayakkabılar kalorifer, soba vb. ısıtıcılara yakın tutularak kurutulmamalıdır. Direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.
 
* Üzerinde "YIKANABİLİR" ibaresi olmayan hiçbir ayakkabı yıkanmamalıdır.
 
* Süet/Nubuk malzemeden üretilmiş ayakkabılar uygun süet/nubuk fırçası veya silgisi ile temizlenmelidir.
 
* Ayak teri ve kar suyu derinin içindeki tuzun yüzeye çıkarak leke oluşmasına neden olabilir.
 
* Doğal deri kullanılan ayakkabılar ayak teri ile nemlendiğinden, astar rengi ayağınıza veya çorabınıza geçebilir. 


Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.